Visiiri kasutusjuhend

Monteerimine

Visiiri komplekt tarnitakse osadena 30×40 cm minigrip kotis: pearaam, kahepoolselt kiletatud kaitseekraan ja peakumm.

Olenevalt materjali saadavusest võib kaitseekraan olla komplekti lisatud:
Hetkel tarnime: kaitseekraani PETG 0,5mm, kaetud mõlemalt poolt läbipaistva kaitsekilega.
Eelnevalt tarnitud: 1. PETG 0,5mm, kaetud mõlemalt poolt sinise kaitsekilega ja 2. PETG 0,5mm eelkoolutatud 0,75mm kaitseekraan minigrip kotis.

Puhastamine

Visiiri komplekt tarnitakse osadena 30×40 cm minigrip kotis: pearaam, kahepoolselt kiletatud kaitseekraan ja peakumm. Minigrip kott on sobilik visiiri desinfitseerimise eelseks hoiustamiseks peale kasutamist.

Visiir-kaitsemaski puhastamist (ka tolmust) alusta võimalusel sooja veega loputamisega (temperatuur kuni +50C). Seejärel desinfitseerimiseks sobivad üldtuntud mitteagressiivsed vahendid – nt desinfitseerimislapid, samuti kätepesuseep või nõudepesuvahend sooja veega (kuni +50C). Parim abivahend puhastamiseks (ja kuivatamiseks) on pehme (mikrokiud)lapp. Soovitame vältida kaitseekraani puhastamist kuiva kätepaberiga, mille tõttu võib ekraan tuhmuda. Komplekti temperatuuritaluvus on -30C kuni +65C.

Täpsemad juhised desinfitseerimiseks leiad Terviseameti soovitustest:

Ja info laiemalt:
– desinfitseerimisvahendid ja pakkujad

Laiema ja kõrgema ekraaniga meditsiinivaldkonnale mõeldud visiiri komplektil on lisaks kaasas ekraani alumine kaar-raam ja teine kummipael soovi korral üle pealae asetamiseks, et tagada stabiilsem visiir pikaajalisemal tööl.

Visiiri komplekteerimine võtab aega kuni minuti.